Biz kimiz?

elsa elektronik

Çağımızın ve teknolojinin getirdiği kolaylıkların altında, teknolojiye yön veren ve destekleyen elektronik sektöründe yıllardır siz değerli müşterilerimize en doğru çözümü üretmek için çalışmaktayız. Başlıca hedefimiz ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize doğru, hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti sunmaktır.


Firmamız, gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana gelen problemleri çözme konusunda, her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmeyi hedeflemektedir. Çözüm odaklı yaklaşım ve zamanında onarım konusunda müşterilerimizi memnun etme yolunda ilerlemekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

VİZYON VE misyon

Elektronik dünyası her zaman sonuç odaklı olmuştur. Bundan sonra da sonuç odaklı olacağını düşünerek iş süreçlerimizin her evresinde sonuç odaklı olmayı kendimize vizyon edindik. Bu vizyon doğrultusunda hedeflerimize ulaşırken etik ve ilkesel değerlerimiz göz önünde, şeffaf bir misyon ile değer üretiyoruz.

 

Sektörümüzde zaman ve teknolojiye adapte olup takip etme gereksinimi vardır. Kalıcı çözümler üretmek ve bu çözümler çerçevesinde sonuç odaklı hizmet vermek müşterileri memnun etmek ilkemizdir.

BİZİ TERCİH EDENLER

REFERANSLARIMIZ