Elektronik Malzeme Satışı

Elektronik Malzeme Satış Günümüzde elektronik ürünleriniz bozulduğunda elektronik parçaları bulmak için uzun zamanlar harcıyor olabilirsiniz. Elektronik parçanın doğru tespiti ve temini konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Elektronik mazlemelerin doğruluk testleri ve çalışma testlerini yapmayı bilmiyor da olabilirsiniz, biz siz değerli müşterilerimiz için temin edilen elektronik malzemelerin testini de yapmaktayız. Elektronik malzemeler genelde yurt dışından temin edildiği için doğru firmalar tercih edilmez ise teslimat süreleri uzun sürebilir, yanlış parça gelmiş olması muhtemel olabilir, kalitesiz olabilir, bunların önüne geçmek için arıza tespitinden, malzeme teminine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.   İşte tam da bu konuda uygun fiyat ve doğru malzeme temini ile siz değerli müşterilerimize elektronik malzeme satışı hizmeti vermekteyiz. Doğru malzeme tespiti ve sorunsuz ürün teslimatı için bizi tercih edebilirsiniz. Elsa elektonik olarak Ankara ilimizden tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz. Şehir dışından ürünlerini gönderen müşterilerimizde destek vermekteyiz. Elektronik malzeme satışı konusunda bizimle iritbat numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.  

Toptan Elektronik Malzeme Satışı

Herhangi bir elektronik kart yada ürün üretiyor olabilirsiniz, yılların vermis olduğu tecrübe ve yurtdışı firma bağlantılarımız ile en uygun fiyatda en kaliteli elektronik malzemeleri toptan bir şekilde temin edebiliriz. Üretim ve Ar-Ge süreçlerinizde sorunsuz malzeme temini için bizi tercih edebilirsiniz. ihtiyacınız olan elektronik malzemeleri, uygun fiyatlarda tedarik ediyoruz.   Dilediğiniz adetlerde, En uygun fiyatlarda ve En sıra sürede malzemelerinizi teslim ederiz.  

Garantili Malzeme

Elsa Elektronik olarak müşteri memnuniyeti gereği kaliteli ve garantili malzemeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin kargolamalarında ambalajlamaya özen göstererek sorunları önlüyoruz. Kargo firmalarından doğabilecek aksaklık ve hasarları en aza indirmek için gayret gösteriyoruz.