Emerson Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Emerson Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Biz, Emerson sürücü alanında hizmet veren bir servis olarak tarafımıza iletmiş olduğunuz sürücülerinizin tamiratına geçmeden önce en az 24 saat boyunca takip eder, bu süre zarfında arızanın tam olarak çıkış noktasını tespit ederiz. Arızanın tespiti noktasında farklı farklı testler uygulayarak, testler sonucunda arızanın kaynağını bulur ve  uygun onarım yöntemi seçildikten sonra çıkacak olan maliyeti hesaplayarak müşteri ile iletişime geçeriz. Müşteri tarafından onay verilmesi halinde de derhal sorunu en kısa ve net şeklide ortadan kaldırmaya odaklanırız.

 

Emerson motor sürücü tamiri antistatik bir ortamda, yani uygun laboratuar ortamında yapılması gerekir. Bu laboratuarlarda bilinen en gelişmiş yöntemler ile BGA, SMD ve DIP pin yapınsa sahip kartların tamiratı yapılmaktadır. Emerson motor sürücü tamiri, enerji vermeye ihtiyaç duyulmadan ileri teknolojiye sahip PC aracılığı ile arızaların tespiti yapılarak tamiratı da hemen hemen benzer yöntemlerle gerçekleştirilir.

 

Emerson sürücü tamiri aşamasında önemli olan cihazın kararlı yapısını takip etmektir. Tamirat sonrasında sürücünün kararlı çalışıp çalışmadığını görmek adına uygulanacak testin uzun tutularak bu test sonunda arızanın tekrarlanmadığından emin olduktan sonra, ancak o zaman arızanın tamamen ortadan kalktığından bahsedilebilir. Testler sonucunda kararlı bir yapıya sahip olmayıp bir süre sonra yeniden arıza  veriyorsa cihaz üzerindeki çalışmanın yeterli olmadığı görülür. Bu durumda  test aşamasında parametre karşılaştırması yapmak gereklidir. Bu karşılaştırmanın Emerson kart tamiri yapıldıktan sonra da gerçekleştirilmesi gerekir.

 

Emerson Sürücü Servisi

Emerson motor sürücü tamiri, bakımı ve temizliğinin yine Emerson motor sürücü servislerince yapılması daha uygun bir tercih olacaktır. zira, Emesron sürücü servisi bu alanda tecrübe kazandığından arızanın kaynağı ne olursa olsun. Servis elemanına yabancı bir durum olmayıp, gerekli prosedürler sonrasına arızanın giderilmesi çok daha kolay hale gelecektir. Öyle ki bir parça değişimi gerektiği takdirde tamamen orijinal yedek parçanın da Emerson sürücü servisinde bulunabileceği de unutulmamalıdır.

 

Türkiye’nin Her İlinden Bizlere Arızalı Elektronik Cihazlarınızı Gönderebilirsiniz.