Telemecanique Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Telemecanique Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Motor sistemi gelişen teknolojinin en önemli sonuçlarından biridir. Bugün seri üretim diye bişey var ise bu gelişmiş motor sürücüsü sayesindedir. Sadece sanayi sektöründe değil gündelik yaşantımızda hayatınızı kolaylaştıran elektronik cihazların hemen hepsinde motor sürücü sistemiyle karılaşabiliriz. Adeta otomasyon sisteminin kalbi olan bu sürücüler bir motorun hız, yük ve torkunun kontrolünü ele alır ve dengeli biçimde çalışmasını sağlar. Tahmin edeceğiniz gibi piyasada motor sistemleri üretimi alanında pek çok firma kendi markasını görücüye çıkarıyor. Bunlardan biri de Telemecanique markasına ait motor sürücüleridir. Telemecanique motor sürücülerinde zaman içinde meydana gelen bir takım arızalar sonucu performansında değişim görülebilir hatta tüm sistemin bir anda çökmesine neden olabilir. Bu noktada da  telemecanique motor sürücü servisleri bu markaya ait motor sürücülerinin tamirinde üstün hizmetler vermektedir. Motor sürücüleri alanında piyasaya sürülen tüm cihazların çalışma prensibi aynı olsa da her ülke kendi standartları çerçevesinde üretim yaptığından model olarak birbirinden farklı olabiliyor. Dolayısıyla arıza noktasında ele alınan cihazın onarım çalışmaları bu markaya göre uzmanlık gerektirecektir. Yani uzun lafın kısası telemecanique marka bir motor sürücüsünün yine Telemencanipue motor sürücü servislerinde yapılması en doğru tercih olacaktır.

 

Telemecanique Sürücü Servisi

Telemecanique motor sürücü servisleri sadece bu markaya ait modellere ilişkin hizmet vermekte olup, söz konusu modeller de aşağıdaki şeklide sıralanmıştır.

 

  • ATV 11 Serisi
  • ATV 12 Serisi
  • ATV 31 Serisi
  • ATV 71 Serisi
  • ATV 61 Serisi
  • ATV 21 Serisi
  • ATV 48 Serisi
  • ATV 22 Serisi
  • ATV 312 Serisi

Yukarıda sıraladığımız bu modellerin herhangi bir sebepten dolayı oluşan arızalarının tespiti için her şeyden önce antistatik bir ortam gereklidir. Bu ortamlarda bilgisayar destekli ekipmanlar sayesinde arıza tespit edilmektedir. Bilgisayar destekli bu ekipmanlar arızanın tespitinde zamanı oldukça kısaltma konusunda çok etkilidir. Tespit edilen arıza sonrasında da onarım yöntemi belirlenir ve oluşabilecek maliyet müşteriye bildirildikten sonra onay alınır alınmaz hemen tamirat işlemine başlanır. Tamirat sonrasında test aşaması da başarılı bir sonuç vermesi halinde motor sürücüsü özenle müşteriye teslim edilir.

 

Telemecanique sürücü servisi bünyesinde çalışan tüm personeller kendi alanlarında yeterli tecrübeye sahip ve söz konusu sorunu büyük bir dikkatle çözme konusunda yeterliliğe sahiptirler. telemecanique motor sürücülerinin arıza giderim noktasında değişmesi gereken herhangi bir parça olması durumunda kullanılacak telemecanique motor sürücü servislerince kullanılacak yedek parçaların da ayrıcı yüzde yüz orijinal olduğunu belirtelim.

 

Türkiye’nin Her İlinden Bizlere Arızalı Elektronik Cihazlarınızı Gönderebilirsiniz.