Teco Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Teco Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Teco Motor sürücüleri, motor sürücüler arasında üretimde yer alan ve çok fazla tercih edilen bir markadır. Motor sürücülerinin görevlerine daha önceki yazılarımızda fazlasıyla değinmiştik. Ancak tekrarlamak gerekirse, motor sürücüleri, sistem genelindeki hız ve yük olayını kontrol altına almakla yükümlüdür. Bu sistemler sağlam oldukları kadar bir kısım iç ve dış etkenlerden etkilenebilirler. Örneğin; yüksek elektrik voltajı, nem, yabancı maddeler, darbeler, sarsılmalar vb.. etkenlerden dolayı arızalanabilirler.

 

Üretim safhasında oldukça önemli bir yere sahip olan, seri üretimin ana kaynağı olan bu motor sürücülerinin arızalanması bir sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmanın işlerinin aksamasına neden olur. Bu durumda arızalı veya arıza vermeye yüz tutmuş olan motor sürücülerinin bir an evvel tamiratı gereklidir. Hatta arıza vermeyen motor sürücülerinin bile aylık kontrollerinin yapılması hayat kurtarır.

Her marka motor sürücülerinin arıza, bakım ve temizliğinden sorumlu servisler olduğu gibi elbetti ki Teco marka motor sürücülerinin de servisleri bulunmaktadır. bu servisler aracılığı ile cihaz üzerindeki arıza tespit edilir ve kısa sürede sorun çözülür.

 

Teco motor sürücüleri son derece karmaşık bir sisteme sahip olduğundan arıza noktasında tamiratını üstelenen servis personellerinin alanlarında tecrübe sahibi ve uzman olmaları gerekir. zira, sıradan bir elektronik cihaz tamirine benzemez bu işlemler. Teco motor sürücü servislerinde kurul bulunan düzenek ve ekipmanlarda bu iş için adeta biçilmiş kaftandır.

 

TecoMotor Sürücü Tamiri Nasıl Yapılır?

Teco Motor sürücü tamiri gibi karmaşık bir iş için servise getirilen cihazın öncelikle iç ve dış kontrolleri yapılır. Özellikle dış yüzeyi büyük bir titizlikle incelenir. Olası bir çarpma veya darbe alıp almadığı bu anlamda bir arıza verip vermediği tespit edildikten sonra yazılım  veya diğer etkenlerden kaynaklanan arızanın tespiti için test aşamasına geçilir. Bu alanda özel olarak tasarlanan ileri teknoloji ekipmanlar yardımı ile sorun anında fark edilir ve doğru tamirat sürecine geçilir. Son aşama olarak da cihazın kararlı bir şekilde çalışıp çalışmadığının gözlemlenmesi için belli bir müddet test edilir. Test sonrasında cihazda meydana gelen arızanın tamamen giderildiği anlaşılması halinde son bir temizliği yapılarak müşteriye teslim edilir. Bizler de Teco Marka motor sürücülerinin aşağıda belirtmiş olduğumuz modellerinin tüm tamir, bakım ve temizlik işlemlerini tüm hassasiyetimizle gerçekleştirmekteyiz.

 

 • Teco 7300cv invertör
 • Teco CPV inverter serisi
 • Teco V33
 • Teco E310
 • Teco E2 serisi ac sürücü
 • Teco MA7200 inverter
 • Teco F33 serisi
 • Teco GS7200 inverter
 • Teco JSDA servo
 • Teco JSDE servo
 • Teco N3
 • S310 drive

Yukarıda sıraladığımız Teco Marka motor sürücü modelleri alanında hizmet verene tüm servisler özellikle bu marka ve model motorların tamiri ve bakımı alanında özel olarak tecrübe sahibi olduklarından sorunu en kısa sürede çözebilmektedirler. Teco Motor sürücü tamirinde verilen hizmetin garanti kapsamında olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Elsa elektronik olarak firmamız tarafından tamir edilen teco motor sürücüleri 3 ay garantilidir.

 

Türkiyenin her ilinden teco motor sürücülerinizi bizlere gönderebilirsiniz.