Baumüller Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

Baumüller Motor Sürücü Tamiri ve Servisi

İçinde bulunduğumuz zaman dilimi içinde hemen hemen herşeyi değişim göstererek eski sistemlerin yerini artık yeni ve hayatı kolaylaştıran cihazların piyasaya sürüldüğünü görüyoruz. Bunlardan biri de motor sürücüleridir. Baumüller motor sürücüleri hayatın her alanında karşımıza çıkan ve işlevini Büyük bir hassasiyetle yerine getiren üstün teknolojiye sahip bir üründür.

 

Her motorun işlevini tam ve zamanında yerine getirmesi için motor sürücülerinin de sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir. Ancak kimi zaman bir takım aksaklıklar, yazılım hataları, yanlış çalıştırma, nem, yüksek voltaj veya daha başka sebeplerden dolayı motor sürücülerinin arıza yapması muhtemeldir. Ayrıca Baumüller motor sürücüleri piyasada en çok tercih edilen ve kullanılan bir marka olduğundan bir süre sonra yüksek çalışma sonucunda da yine bir takım arızalar vermesi kaçınılmazdır. Arızalı bir motor sürücünün tamiratı yerine yenisini almak da bir alternatiftir elbette ki ancak Baümüller Motor sürücü fiyatları ve maliyetinin oldukça yüksek olduğundan dolayı son çare olarak arızanın giderilmesi için bir servise başvurmak daha akıllıca bir çözüm olsa gerek…

 

Baumüller motor sürücü tamiri  sadece Baumüller motor sürücü servisleri tarafından yapılmaktadır. Çünkü, Baumüller motor sürücü servisi çalışanları bu marka ve modele son derece aşina olduklarında ve bu marka ve model alanında tecrübe kazandıklarından olası bir arızayı çok kısa bir süre içinde onarmaları onlar için çok kolaydır.

 

Baümüller Sürücü Servisi

Baumüller sürücü tamiri hizmeti veren servisler sıradan bir elektronik cihaz tamiratından ziyade daha gelişmiş ve kapsamlı bir hizmet sunmak zorundadır. Baümüller motor sürücülerinin üretiminde kullanılan özel parçaların sökümü, montajı, tamiri, bakımı ve temizliği sanıldığı kadar kolay olmayıp büyük ustalık gerektirmektedir. Baümüller motor sürücü tamiratında izlenen farklı yöntemler vardır bunları sıralayacak olursak eğer;

 

  • Servise teslim edilen bir motor sürücünün ön kontrolü yapılır ve bu aşamada sürücünün fotoğrafları çekilip video kayıt altına alınır. Bu cihazın önceki ve sonraki durumunu karşılaştırmak için gereklidir.
  • Ön kontroller yapılıp dış darbeye bağlı bir durumun var olup olmadığının tespiti yapılır.
  • İleri teknolojik ekipmanlar sayesinde Baümüller motor sürücüparametreleri belirli bir süreliğine kontrol altında tutulur. Cihazın kararlılık yapısının nasıl bozulduğu test edilir.
  • Arızanın tespiti halinde de tamirat işlemine başlanır. Tamirat giderme alanında sorun giderilmemesi halinde bu kez parça değişimi gerekecektir.
  • Tamiri yapılan sürücü hidrolik test ünitesine alınır ve burada birkaç saat yük altında tutulur.

Tüm bu aşamalardan sonra cihaz sorunsuz ve kararlı yapısına geri dönüş yaptığında Baümüller sürücü tamiri tamamlanmış olur. Tamirini yaptığımız sürücü ve sürücü kartları Elsa elektronik olarak firmamız tarafından 3 ay garantilidir. Türkiye’nin her ilinden bizlere cihazlarınızı gönderebilirsiniz.